(093)93-400-66 - Viber, Telegram

office@fancylove.com.ua

Режим роботи: Пн-Пт: 09:00 - 18:00 / Сб: 10:00 - 14:00 / Нд - вихідний

Ми працюємо! Детальніше >>>

Кошик чекає
Виберіть що-небудь ;)

Яскраві новинки від бренду PMV20

02.03.2021

Різнобарвні вібратори PMV20 відрізняються якісними матеріалами, незвичайними режимами вібрації, а деякі і ротації, і приголомшливими поєднаннями яскравих і соковитих кольорів. Вирватися з сірих буднів - з вібраторами PMV20 це робиться на раз-два!

Всього в колекції 5 моделей:

  • 2 кролика Meta і Copy Dolphin
  • 1 класичний вібратор з ребристою поверхнею і вигином для акценту на точку G - Tone
  • базовий вібромасажер, варіація "мікрофона" для впливу на клітор або будь-яку іншу ерогенну точку на тілі - Base
  • потрійний вібратор для одночасної кліторально-вагінально-анальної стимуляції - Vice

вібратор-кролик з ротацією pmv20 meta

Дуже симпатичний вібратор з одночасною кліторально-вагінальною стимуляцією приємного кольору. Взагалі, такий тип стимуляції - найбільш ефективний для досягнення оргазму жінкою, оскільки стимулюються відразу найчутливіші ерогенні зони: клітор та точка G.

На дотик Meta дуже приємний (як і всі іграшки PMV20), так як має поверхню з ніжного силікону медичного класу. Це найбільш безпечний для тіла матеріал, що не викликає небажані реакціі, не містить фталатів, не пористий, легко очищується за допомогою води, або води з милом (повністю занурювати не можна). Але для того, щоб виключити можливий ріст бактерій на поверхні вібратора, радимо до та після використання обробляти його засобами, розробленими спеціально для секс-іграшок >>>

Дизайнери PMV20 вдало продумали усю свою колекцію. Це стосується не тільки стилю та функціональності іграшок для дорослих, але і їх розмірів. PMV20 Meta має діаметр 3,5 см та довжину для введення 12 см. Це середньостатистичні розміри, які підійдуть більшості жінок, як новачкам, так і більш досвідченим користувачам. Загальна довжина вібромасажера 23 см.

Переглянути відео розпаковки на 

вібратор-кролик з ротацією pmv20 copy dolphin

Ще один милий "кролик", а точніше "дельфінчик") з точно таким же набором функцій, як і в попереднього вібратора. Відмінність лише у кольорі та формі кліторального стимулятора. Copy Dolphin також працює у 13-ти різних режимах вібраціі та 12-ти режимах ротації. Це зовсім немало, скажу я вам. То ж, ви точно зможете обрати зі всього різноманіття режим, що підійте саме вам.Коментарі до цієї новини

AllenMer (13.03.2021, 00:16)

вполне себе годнота

ваш коментар

captcha